logo
HLEDÁNÍ

ZPĚT J.J.JAZZMEN

Technické podmínky
Pro velké prostory potřebujeme přiměřené ozvučení: 2-3 mikrofony pro dechové nástroje a zpěv + 2 linky pro piano a basu, event. ozvučení bicích. Pro menší akce máme vlastní malou aparaturu takže potřebujeme jen zásuvku 220 V.

Repertoár
J.J.Jazzmen - repertoar.doc

Audio
07 When The Saints.....mp3

Video
Blues In The Air.wmv

J.J.Jazzmen vystupovali s programem "Remembrance of Louis Armstrong" úspěšně na mnoha místech po celém světě, např.: v Čechách, Německu, Dánsku, USA, Anglii, Francii, Švýcarsku, Itálii, na Mittelmer Jazz Cruise… V březnu a v červnu r. 2000 vystupoval v Praze a Berlíně s J.J.Jazzmen vzácný host, bývalý Armstrongův spoluhráč, člen jeho "All Stars", klarinetista Joe Muranyi. V následujícím roce se skupině J.J.Jazzmenn dostalo té cti, že byla pozvána přímo do "kolébky" jazzu a rodiště Louise Armstronga na slavný "New Orleans Jazz & Heritage Festival", kde vystoupila 3. 5. 2001.

Nyní J.J.Jazzmen uvádějí program "Contemporary New Orleans Sound" a hrají Dixieland, Swing i Latinu. Hlavním sólistou je trombonista a zpěvák "Bažík" Pavelka (m.j. také člen bigbandu Felixe Slováčka a dlouholetý člen doprovodné kapely Karla Gotta).
Další členové jsou: Jiří Masáček-tp., Zd. Kalhous -p., Jan Greifoner - b., Miloš Kejř - dr. Přiležitostně také různí hosté jako např. zpěvačka Petra Vlková nebo neworleanský klarinetista Evan Christopher (viz video, listopad 2011) a další.

J.J.Jazzmen úspěšně vystupují nejen na jazzových festivalech a v klubech ale také na různých banketech, výletech parníkem, slavnostních akcích a pod. (Hráli i na oslavě narozenin prezidenta Václava Klause.) - viz foto.
J.J.Jazzmen na Jazz & Heritage Festivalu v New Orleans
J.J.Jazzmen & Evan Christopher z New Orleans (Praha, listopad 2010)
J.J.Jazzmen & Evan Christopher z New Orleans (Praha, listopad 2010)
J.J.Jazzmen hráli na narozeninách prezidenta V. Klause
J.J.Jazzmen hráli na narozeninách prezidenta V. Klause