logo
HLEDÁNÍ

ZPĚT NANAJSKÉ HRY

Tento artista Vám představí čtyři profesionální artistická vystoupení, kterými i Vy můžete připravit nevšední zážitky hostům na svojí akci. Tyto samostatné a odlišné vstupy jsou ideálním doplňkem plesů, karnevalů, firemních večírků a oslav, zkrátka pro diváky každého věku. Díky více jak patnáctileté praxi a angažmá u nás i v zahraničí nabízí profesionální a korektní spolupráci.

VYSTOUPENÍ

Nanajské hry
jsou disciplínou dnes již téměř nevídanou. Jedná se o krátké, avšak velmi zábavné vystoupení dvou mini-tanečníků, kteří jsou však ve skutečnosti tanečníkem jedním. Představení, které díky svojí humornosti a vtipu ještě nikdy nezklamalo a jistě pobaví i hosty na vašem večírku. Délka vystoupení 4 minuty.

Hadí muž
Představení hadího muže, je velmi atraktivní show, která Vám zaručeně vezme dech. Tento umělec šokuje neuvěřitelnou ohebností svého těla a krkolomné pozice předvádí s milým úsměvem. Délka vystoupení 7 minut.

Žonglování a točení s talíři
Točit s talířem na tyčce není snadné, natož pak s pravým porcelánovým. Tento umělec Vás přesvědčí o svojí šikovnosti točením hned dvanácti porcelánových talířů najednou!! A pozor – do show jsou zapojeny i diváci z publika a některé kousky si mohou také vyzkoušet. Délka vystoupení 12-20 minut.

Mini Elvis
Kdo by neznal Elvise Presleyho? Nechme se od tohoto umělce pobavit parodií na vystoupení krále rock’n’rollu… Délka vystoupení 5 minut.
Nanajské hry
Nanajské hry 02